CP3510S0010-NH
CP3510S0010-NH
CP3510S0010-NH
DigiKeys varenummer
2987-CP3510S0010-NH-ND
Producenter
Producentens varenummer
CP3510S0010-NH
Beskrivelse
CONN RCPT HSG 10POS 3.00MM
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Firkantede stikforbindelser – Huse Koblingsstik Sort 0,118" (3,00mm)
Kategori
Antal rækker
2
Mfr
Rækkeafstand
0,118" (3,00mm)
Serie
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Emballage
Pose
Kontaktterminering
Krympe
Varestatus
Aktiv
Fastgørelsestype
Smæklås
Stikforbindelse type
Farve
Sort
Kontakttype
Hunfatning
Isoleringsmateriale
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Antal positioner
Bemærkning
Kontakter sælges separat
Afstand
0,118" (3,00mm)