SDI120G-24-U-P51
DigiKeys varenummer
179-SDI120G-24-U-P51-ND
Producenter
Producentens varenummer
SDI120G-24-U-P51
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 120W
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24V 120 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SDI120G-24-U-P51 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
120 W
Effektforbrug uden belastning
150mW
Effektivitet
Niveau VI
Driftstemperatur
-20°C – 40°C
Anvendelsesregion
International
Udgangsstik
Strøm-DIN, 4 ben
Ledningslængde
59" (1,50m)
Indgangsstik
IEC 320-C14
Spænding - Input
100 – 240VAC
Størrelse/dimension
5,20" L x 2,01" B x 1,26" H (132,0mm x 51,0mm x 32,0mm)
Spænding - Output
24V
Godkendelsesagentur
CE, cULus, FCC, UKCA
Strøm - Output (maks.)
5A