PSK-20D-12-DIN er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bel Power Solutions
På lager: 75
Datablad
Similar
Bel Power Solutions
På lager: 181
Datablad
På lager: 66
AC eller DC DIN-skinne strømforsyning 1 Output 12V 1,67A
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PSK-20D-12-DIN
DigiKeys varenummer
179-PSK-20D-12-DIN-ND
Producenter
Producentens varenummer
PSK-20D-12-DIN
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 20W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Output 1
12V
Producenter
Strøm - Output (maks.)
1,67A
Serie
Effekt (Watt)
20W
Emballage
Bakke
Spænding - Isolering
4 kV
Varestatus
Ikke til nye design
Applikationer
Husholdningsapparater, ITE (kommerciel), Medicinal
Inputtype
AC eller DC
Effektivitet
86%
Antal output
1
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (med reduktion)
AC-spænding - Input
85 – 305VAC
Størrelse/dimension
2,99" L x 1,24" B x 1,47" H (76,0mm x 31,5mm x 37,4mm)
DC-spænding - Input (min.)
100V
Godkendelsesagentur
CE, cURus
DC-spænding - Input (maks.)
430V