PSK-10D-12-T er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bel Power Solutions
På lager: 25
Datablad
Similar
Bel Power Solutions
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
Indkapslet AC-DC-omformere 1 Output 12V 85 – 305 VAC, 100 – 430 VDC Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Selecting a Power Supply for Harsh Environments
Auxiliary Power Requirements for EVSE
PSK-10D-12-T
DigiKeys varenummer
179-PSK-10D-12-T-ND
Producenter
Producentens varenummer
PSK-10D-12-T
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 10W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
PSK-10D-12-T Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
Mfr
Applikationer
Husholdningsapparater, ITE (kommerciel)
Serie
Spænding - Isolering
4 kV
Emballage
Bakke
Effektivitet
84%
Varestatus
Ikke til nye design
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (med reduktion)
Type
Indkapslet
Monteringstype
Chassismontering
Antal output
1
Størrelse/dimension
2,99" L x 1,24" B x 1,17" H (76,0mm x 31,5mm x 29,8mm)
Spænding - Input
85 – 305 VAC, 100 – 430 VDC
Godkendelsesagentur
CE, cURus
Spænding - Output 1
12V
Standardnummer
60335-1; 62368-1
Strøm - Output 1
830 mA