768163184GPTR13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
CTS Resistor Products
På lager: 0
Datablad
180k Ohm ±2% 200mW Effekt pr. Element Isoleret 8 Modstandsnetværk, arrays ±100ppm/°C 16-SOIC (0,220", 5,59mm bredde)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
768163184GPTR13
DigiKeys varenummer
768163184GPTR13-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
768163184GPTR13
Beskrivelse
RES ARRAY 8 RES 180K OHM 16SOIC
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Antal ben
16
Producenter
CTS Resistor Products
Effekt pr. element
200mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Kredsløbstype
Isoleret
Pakke/hus
16-SOIC (0,220", 5,59mm bredde)
Modstand (Ohm)
180k
Størrelse/dimension
0,440" L x 0,220" B (11,18mm x 5,59mm)
Tolerance
±2%
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)