768143394GPTR13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
CTS Resistor Products
På lager: 0
Datablad
390k Ohm ±2% 200mW Effekt pr. Element Isoleret 7 Modstandsnetværk, arrays ±100ppm/°C 14-SOIC (0,220", 5,59mm bredde)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
768143394GPTR13
DigiKeys varenummer
768143394GPTR13-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
768143394GPTR13
Beskrivelse
RES ARRAY 7 RES 390K OHM 14SOIC
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Antal ben
14
Producenter
CTS Resistor Products
Effekt pr. element
200mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Kredsløbstype
Isoleret
Pakke/hus
14-SOIC (0,220", 5,59mm bredde)
Modstand (Ohm)
390k
Størrelse/dimension
0,390" L x 0,220" B (9,91mm x 5,59mm)
Tolerance
±2%
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)