768141823GPTR13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
CTS Resistor Products
På lager: 0
Datablad
82k Ohm ±2% 100mW Effekt pr. Element Bussystem 13 Modstandsnetværk, arrays ±100ppm/°C 14-SOIC (0,220", 5,59mm bredde)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
768141823GPTR13
DigiKeys varenummer
768141823GPTR13-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
768141823GPTR13
Beskrivelse
RES ARRAY 13 RES 82K OHM 14SOIC
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Antal ben
14
Producenter
CTS Resistor Products
Effekt pr. element
100mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Kredsløbstype
Bussystem
Pakke/hus
14-SOIC (0,220", 5,59mm bredde)
Modstand (Ohm)
82k
Størrelse/dimension
0,390" L x 0,220" B (9,91mm x 5,59mm)
Tolerance
±2%
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)