767161824GP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
CTS Resistor Products
På lager: 0
Datablad
820k Ohm ±2% 100mW Effekt pr. Element Bussystem 15 Modstandsnetværk, arrays ±100ppm/°C 16-SOIC (0,220", 5,59mm bredde)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
767161824GP
DigiKeys varenummer
767161824GP-ND
Producenter
Producentens varenummer
767161824GP
Beskrivelse
RES ARRAY 15 RES 820K OHM 16SOIC
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Antal ben
16
Producenter
CTS Resistor Products
Effekt pr. element
100mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Rør
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Kredsløbstype
Bussystem
Pakke/hus
16-SOIC (0,220", 5,59mm bredde)
Modstand (Ohm)
820k
Størrelse/dimension
0,440" L x 0,220" B (11,18mm x 5,59mm)
Tolerance
±2%
Højde - Monteret (maks.)
0,093" (2,36mm)