767143334GP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
330k Ohm ±2% 200mW Effekt pr. Element Isoleret 7 Modstandsnetværk, arrays ±100ppm/°C 14-SOIC (0,220", 5,59mm bredde)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
767143334GP
DigiKeys varenummer
767143334GP-ND
Producenter
Producentens varenummer
767143334GP
Beskrivelse
RES ARRAY 7 RES 330K OHM 14SOIC
Detaljeret beskrivelse
Effekt pr. element
200mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Kredsløbstype
Isoleret
Pakke/hus
14-SOIC (0,220", 5,59mm bredde)
Modstand (Ohm)
330k
Størrelse/dimension
0,390" L x 0,220" B (9,91mm x 5,59mm)
Tolerance
±2%
Højde - Monteret (maks.)
0,093" (2,36mm)