767141153GP er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
CTS Resistor Products
På lager: 0
Datablad
15k Ohm ±2% 100mW Effekt pr. Element Bussystem 13 Modstandsnetværk, arrays ±100ppm/°C 14-SOIC (0,220", 5,59mm bredde)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
767141153GP
DigiKeys varenummer
767-141-R15KP-ND
Producenter
Producentens varenummer
767141153GP
Beskrivelse
RES ARRAY 13 RES 15K OHM 14SOIC
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Antal ben
14
Producenter
CTS Resistor Products
Effekt pr. element
100mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Rør
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Kredsløbstype
Bussystem
Pakke/hus
14-SOIC (0,220", 5,59mm bredde)
Modstand (Ohm)
15k
Størrelse/dimension
0,390" L x 0,220" B (9,91mm x 5,59mm)
Tolerance
±2%
Højde - Monteret (maks.)
0,093" (2,36mm)