766143564GPTR13
DigiKeys varenummer
766143564GPTR13-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
766143564GPTR13
Beskrivelse
RES ARRAY 7 RES 560K OHM 14SOIC
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
560k Ohm ±2% 160mW Effekt pr. Element Isoleret 7 Modstandsnetværk arrays ±100ppm/°C 14-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Kategori
Antal ben
14
Producenter
CTS Resistor Products
Effekt pr. element
160mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Kredsløbstype
Isoleret
Pakke/hus
14-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Modstand (Ohm)
560k
Størrelse/dimension
0,341" L x 0,154" B (8,65mm x 3,90mm)
Tolerance
±2%
Højde - Monteret (maks.)
0,069" (1,75mm)