752091472GPTR7
DigiKeys varenummer
60-752091472GPTR7TR-ND - Tape & Reel (TR)
60-752091472GPTR7CT-ND - Afskåret tape (CT)
60-752091472GPTR7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
752091472GPTR7
Beskrivelse
RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 9SRT
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4,7k Ohm ±2% 80mW Effekt pr. Element Bussystem 8 Modstandsnetværk arrays ±200ppm/°C 9-SRT
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
752091472GPTR7 Modeller
Kategori
Antal ben
9
Producenter
CTS Resistor Products
Effekt pr. element
80mW
Serie
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Kredsløbstype
Bussystem
Pakke/hus
9-SRT
Modstand (Ohm)
4,7k
Størrelse/dimension
0,515" L x 0,080" B (13,08mm x 2,03mm)
Tolerance
±2%
Højde - Monteret (maks.)
0,100" (2,53mm)