746X101223JP
DigiKeys varenummer
60-746X101223JPTR-ND - Tape & Reel (TR)
60-746X101223JPCT-ND - Afskåret tape (CT)
60-746X101223JPDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
746X101223JP
Beskrivelse
RES ARRAY 8 RES 22K OHM 1206
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22k Ohm ±5% 63mW Effekt pr. Element Bussystem 8 Modstandsnetværk arrays ±200ppm/°C 1206 (3216 metrisk), konveks, terminaler langside
Kategori
Effekt pr. element
63mW
Producenter
CTS Resistor Products
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Kredsløbstype
Bussystem
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk), konveks, terminaler langside
Modstand (Ohm)
22k
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)