741X083220JP
DigiKeys varenummer
60-741X083220JPTR-ND - Tape & Reel (TR)
60-741X083220JPCT-ND - Afskåret tape (CT)
60-741X083220JPDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
741X083220JP
Beskrivelse
RES ARRAY 4 RES 22 OHM 0804
Detaljeret beskrivelse
22 Ohm ±5% 63mW Effekt pr. Element Isoleret 4 Modstandsnetværk arrays ±200ppm/°C 0804, konveks, terminaler langside
EDA/CAD-modeller
741X083220JP Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Modstand (Ohm)
22
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,039" B (2,00mm x 1,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)
Effekt pr. element
63mW