741C083220JP
DigiKeys varenummer
60-741C083220JPTR-ND - Tape & Reel (TR)
60-741C083220JPCT-ND - Afskåret tape (CT)
60-741C083220JPDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
741C083220JP
Beskrivelse
RES ARRAY 4 RES 22 OHM 0804
Detaljeret beskrivelse
22 Ohm ±5% 63mW Effekt pr. Element Isoleret 4 Modstandsnetværk arrays ±200ppm/°C 0804, konkav, terminaler langside
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Modstand (Ohm)
22
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,039" B (2,00mm x 1,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)
Effekt pr. element
63mW