Billede for 73M1AR0025F er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
73M1AR0025F
DigiKeys varenummer
73M1AR0025F-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
73M1AR0025F
Beskrivelse
RES 0.0025 OHM 1% 1W 1206
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.5 mOhms ±1% 1W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Strømregistrering Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
73M1AR0025F Modeller
Funktioner
Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)