73L7R47J
DigiKeys varenummer
60-73L7R47JTR-ND - Tape & Reel (TR)
60-73L7R47JCT-ND - Afskåret tape (CT)
60-73L7R47JDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
73L7R47J
Beskrivelse
RES 0.47 OHM 5% 1W 2512
Detaljeret beskrivelse
470 mOhms ±5% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Strømregistrering Tykfilm
EDA/CAD-modeller
73L7R47J Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,126" B (6,30mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,71mm)