73L5R22J kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
CTS Resistor Products
På lager: 0
Datablad
Direkte
TE Connectivity Passive Product
På lager: 22.239
Datablad
220 mOhms ±5% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Strømregistrering Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
73L5R22J
DigiKeys varenummer
73L5R22J-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
73L5R22J
Beskrivelse
RES 0.22 OHM 5% 1/2W 1210
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
73L5R22J Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,102" B (3,20mm x 2,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)