73L1R91J kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TE Connectivity Passive Product
På lager: 990
Datablad
Opgradering
Panasonic Industry
På lager: 9.198
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 9.765
910 mOhms ±5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Strømregistrering Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
73L1R91J
DigiKeys varenummer
73L1R91JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
73L1R91J
Beskrivelse
RES 0.91 OHM 5% 1/10W 0402
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
73L1R91J Modeller
Funktioner
Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±300ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)