MXO45T-2C-18M432000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
CTS-Frequency Controls
På lager: 0
Datablad
18.432 MHz XO (standard) HCMOS, TTL Oscillator 5V Aktivér/deaktiver 14-DIP, 4 ledere (fuld størrelse, metaldåse)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MXO45T-2C-18M432000
DigiKeys varenummer
110-MXO45T-2C-18M432000-ND
Producenter
Producentens varenummer
MXO45T-2C-18M432000
Beskrivelse
XTAL OSC XO 18.4320MHZ HCMOS TH
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±100ppm
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Emballage
Bakke
Strøm - Forsyning (maks.)
26mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Resonatorbase
Pakke/hus
14-DIP, 4 ledere (fuld størrelse, metaldåse)
Type
Størrelse/dimension
0,819" L x 0,520" B (20,80mm x 13,20mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,240" (6,09mm)