445I23G27M00000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
27 MHz ±20ppm Krystaller 30pF 40 Ohms 2-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
445I23G27M00000
DigiKeys varenummer
445I23G27M00000-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
445I23G27M00000
Beskrivelse
CRYSTAL 27.0000MHZ 30PF SMD
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Belastningskapacitans
30pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
27 MHz
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,053" (1,35mm)