445C3XC13M00000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
13 MHz ±30ppm Krystaller 16pF 50 Ohms 2-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
445C3XC13M00000
DigiKeys varenummer
445C3XC13M00000-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
445C3XC13M00000
Beskrivelse
CRYSTAL 13.0000MHZ 16PF SMD
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Belastningskapacitans
16pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Frekvens
13 MHz
Frekvensstabilitet
±15ppm
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenstolerance
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,053" (1,35mm)