445A25J24M57600 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Datablad
Opgradering
Datablad
Opgradering
Similar
Similar
24.576 MHz ±20ppm Krystaller 9pF 40 Ohms 2-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
445A25J24M57600
DigiKeys varenummer
445A25J24M57600-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
445A25J24M57600
Beskrivelse
CRYSTAL 24.5760MHZ 9PF SMD
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Belastningskapacitans
9pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Driftstemperatur
-10°C – 60°C
Frekvens
24.576 MHz
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,053" (1,35mm)