445A22G24M57600 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
CTS-Frequency Controls
På lager: 0
Datablad
Similar
CTS-Frequency Controls
På lager: 0
Datablad
24.576 MHz ±20ppm Krystaller 30pF 40 Ohms 2-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
445A22G24M57600
DigiKeys varenummer
445A22G24M57600-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
445A22G24M57600
Beskrivelse
CRYSTAL 24.5760MHZ 30PF SMD
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Belastningskapacitans
30pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-10°C – 60°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
24.576 MHz
Leverandørs enhedspakning
2-SMD (5x3.2)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,053" (1,35mm)