405C35B16M00000
DigiKeys varenummer
110-405C35B16M00000TR-ND - Tape & Reel (TR)
110-405C35B16M00000CT-ND - Afskåret tape (CT)
110-405C35B16M00000DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
405C35B16M00000
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 13PF SMD
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16 MHz ±30ppm Krystaller 13pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
405C35B16M00000 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
13pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
16 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (5x3,2)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenstolerance
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,033" (0,85mm)