CLPFL-0900
DigiKeys varenummer
744-1432-ND
Producenter
Producentens varenummer
CLPFL-0900
Beskrivelse
RF FILTER LOW PASS 900MHZ INLINE
Detaljeret beskrivelse
900MHz Frekvens Lavpas RF-filtre (radiofrekvens) båndbredde Inline, SMA-tilslutning, F og M
Kategori
Frekvens
900MHz
Størrelse/dimension
0,435" diam. x 1,504" L (11,05mm x 38,20mm)