CLPFL-0100
DigiKeys varenummer
744-1357-ND
Producenter
Producentens varenummer
CLPFL-0100
Beskrivelse
RF FILTER LOW PASS 100MHZ INLINE
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100MHz Frekvens Lavpas RF-filtre (radiofrekvens) båndbredde Inline, SMA-tilslutning, F og M
Kategori
Frekvens
100MHz
Producenter
Crystek Corporation
Filtertype
Lavpas
Serie
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Inline, SMA-tilslutning, F og M
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,435" diam. x 1,504" L (11,05mm x 38,20mm)