XD16AWT-P0-0000-00000UFE2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for XD16AWT-P0-0000-00000UFE2 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
XD16AWT-P0-0000-00000UFE2
DigiKeys varenummer
90-XD16AWT-P0-0000-00000UFE2TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
XD16AWT-P0-0000-00000UFE2
Beskrivelse
LED XLAMP COOL WHITE 5700K 0606
Detaljeret beskrivelse
LED-lys XLamp® XD16 Hvid, Kølig 5700K 2,73V 350mA 120° 0606 (1616 metrisk)
Kategori
CRI (Color Rendering Index)
90
Mfr
Strøm - Maks.
2A
CCT (K)
5700K
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,063" B (1,60mm x 1,60mm)
Flus @ 85°C, Strøm - Test
126lm (122lm – 130lm)
Højde - Monteret (maks.)
0,033" (0,83mm)
Strøm - Test
350mA
Pakkens termiske modstand
1,8°C/W
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
2,73V