XD16AWT-P0-0000-00000HGE6 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Cree LED
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Cree LED
På lager: 0
Datablad
Billede for XD16AWT-P0-0000-00000HGE6 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
XD16AWT-P0-0000-00000HGE6
DigiKeys varenummer
90-XD16AWT-P0-0000-00000HGE6TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
XD16AWT-P0-0000-00000HGE6
Beskrivelse
LED XLAMP WARM WHT 3500K 0606
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED-lys XLamp® XD16 Hvid, Varm 3500K 2,73V 350mA 120° 0606 (1616 metrisk)
Kategori
CRI (Color Rendering Index)
80
Mfr
Strøm - Maks.
2A
Serie
Synsvinkel
120°
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0606 (1616 metrisk)
Farve
Leverandørs enhedspakning
0606
CCT (K)
3500K
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,063" B (1,60mm x 1,60mm)
Flus @ 85°C, Strøm - Test
135lm (130lm – 139lm)
Højde - Monteret (maks.)
0,033" (0,83mm)
Strøm - Test
350mA
Pakkens termiske modstand
1,8°C/W
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
2,73V