S4SMS-BJY-CQ32QGF1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Cree LED
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Cree LED
På lager: 0
Datablad
Billede for S4SMS-BJY-CQ32QGF1 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
S4SMS-BJY-CQ32QGF1
DigiKeys varenummer
90-S4SMS-BJY-CQ32QGF1-ND
Producenter
Producentens varenummer
S4SMS-BJY-CQ32QGF1
Beskrivelse
LED BLUE 4MM OVAL T/H
Producentens standard leveringstid
2 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Blå 472nm LED-indikation – Diskret 2,8V Radial
Kategori
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
2,8V
Mfr
Strøm - Test
10mA
Serie
Monteringstype
Emballage
Pose
Bølgelængde - Dominerende
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Radial
Farve
Leverandørs enhedspakning
Millicandela-normering
Størrelse/dimension
4,00mm L x 3,20mm B
Linsetype
Oval med hvælvet top
Højde (maks.)
10,50mm
Linsestørrelse
4,00mm x 3,20mm