CR5210-10
DigiKeys varenummer
582-1059-ND
Producenter
Producentens varenummer
CR5210-10
Beskrivelse
CURRENT SENSOR MAGNETIC/CL 10A
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Strømsensorer 10A 1 kanaler Magnetisk modulator, Lukket loop Ensrettet Modul
Kategori
Frekvens
DC
Mfr
Nøjagtighed
±1%
Serie
Spænding - Forsyning
24V
Emballage
Bulk
Responstid
250ms
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning (maks.)
40mA
Til måling
DC
Driftstemperatur
0°C – 50°C