CR4550-250
DigiKeys varenummer
CR4550-250-ND
Producenter
Producentens varenummer
CR4550-250
Beskrivelse
TRANSDUCER VOLTAGE 24VDC
Detaljeret beskrivelse
Faktisk RMS AC-spændingstransducer 0 – 250VAC Indgang 0 – 5VDC Output 24VDC DIN-skinne
Kategori
Isolering
2500VDC
Nøjagtighed
0,5%
Emballage
Bulk
Spænding - Forsyning
24VDC
Inputområde
0 – 250VAC
Driftstemperatur
0°C – 60°C
Output
0 – 5VDC