CR4110S-40 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
CR Magnetics Inc.
På lager: 0
Datablad
Strømsensorer 40A 1 kanaler Transformer m. signalbehandling Dobbeltrettet Modul
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CR4110S-40
DigiKeys varenummer
582-1100-ND
Producenter
Producentens varenummer
CR4110S-40
Beskrivelse
CURRENT SENSOR XFMR 40A
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvens
20Hz – 5kHz
Mfr
Nøjagtighed
±0,5%
Serie
Spænding - Forsyning
24V
Emballage
Bulk
Responstid
250ms
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning (maks.)
25mA
Til måling
AC
Driftstemperatur
0°C – 60°C
Sensortype
Polarisering
Dobbeltrettet
Strøm - Registrering
Monteringstype
Antal kanaler
1
Pakke/hus
Modul
Output
Ratiometrisk, 0V – 5V