UMA30F-36
DigiKeys varenummer
1776-UMA30F-36-ND
Producenter
Producentens varenummer
UMA30F-36
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 36V 31W
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 36V 85 – 264VAC Indgang
Kategori
Effekt (Watt)
Mfr
Applikationer
Husholdningsapparater, ITE (kommerciel), Medicinal
Serie
Spænding - Isolering
4 kV
Emballage
Bulk
Effektivitet
0.89
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Type
Åben ramme
Funktioner
PFC, Universalindgang
Antal output
1
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Input
85 – 264VAC
Størrelse/dimension
3,00" L x 2,00" B x 0,95" H (76,2mm x 50,8mm x 24,1mm)
Spænding - Output 1
36V
Godkendelsesagentur
CE, cURus, DEMKO, UKCA
Strøm - Output 1
850 mA