PMA60F-15 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Cosel USA, Inc.
På lager: 0
Datablad
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 15V 85 – 264VAC Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PMA60F-15
DigiKeys varenummer
1776-2587-ND
Producenter
Producentens varenummer
PMA60F-15
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 15V
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Applikationer
Medicinal
Mfr
Spænding - Isolering
2 kV
Serie
Effektivitet
83%
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-10°C – 70°C
Varestatus
Last Time Buy
Monteringstype
Chassismontering
Type
Åben ramme
Størrelse/dimension
5,31" L x 1,26" B x 3,23" H (134,9mm x 32,0mm x 82,0mm)
Antal output
1
Godkendelsesagentur
CE, cURus, TUV
Spænding - Input
85 – 264VAC
Minimum belastning krævet
No
Spænding - Output 1
15V
Grundlæggende varenummer
Strøm - Output 1
4 A