PLA600F-24
DigiKeys varenummer
1776-1556-ND
Producenter
Producentens varenummer
PLA600F-24
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 600W
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Indkapslet AC-DC-omformere 1 Output 24V 85 – 264VAC Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PLA600F-24 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Effektivitet
0.88
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med reduktion)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Universalindgang
Type
Indkapslet
Monteringstype
Chassismontering
Antal output
1
Godkendelsesagentur
CE, cURus, TUV
Spænding - Input
85 – 264VAC
Minimum belastning krævet
No
Spænding - Output 1
24V
Grundlæggende varenummer
Strøm - Output 1
25 A