PCA600F-15-TP2
DigiKeys varenummer
1776-3640-ND
Producenter
Producentens varenummer
PCA600F-15-TP2
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 15V 645W
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Indkapslet AC-DC-omformere 1 Output 15V 85 – 264VAC Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PCA600F-15-TP2 Modeller
Kategori
Applikationer
ITE (kommerciel), Medicinal
Mfr
Spænding - Isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
92%
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Justerbart output, PFC, Fjernbetjent til/fra, Fjernkontrol, Universalindgang
Type
Indkapslet
Monteringstype
Chassismontering
Antal output
1
Størrelse/dimension
5,98" L x 3,50" B x 1,61" H (152,0mm x 89,0mm x 41,0mm)
Spænding - Input
85 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CE, CSA, cURus, D-Mark, UL
Spænding - Output 1
15V
Standardnummer
60601-1; 60950-1; 62368-1
Strøm - Output 1
43 A