LFA75F-24
DigiKeys varenummer
1776-1327-ND
Producenter
Producentens varenummer
LFA75F-24
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 75W
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 24V 85 – 264VAC Indgang
Kategori
Effekt (Watt)
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Effektivitet
84,5%
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med reduktion)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Universalindgang
Type
Åben ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antal output
1
Godkendelsesagentur
CE, CSA, cURus, TUV, UL
Spænding - Input
85 – 264VAC
Standardnummer
60950-1; 62368-1
Spænding - Output 1
24V
Minimum belastning krævet
No
Strøm - Output 1
3.2 A