KHEA30F-5
DigiKeys varenummer
1776-1243-ND
Producenter
Producentens varenummer
KHEA30F-5
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 30W
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
AC DIN-skinne strømforsyning 1 Output 5V 5A
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
KHEA30F-5 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
30W
Producenter
Cosel USA, Inc.
Spænding - Isolering
3 kV
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Boks
Effektivitet
85%
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med reduktion)
Inputtype
AC
Funktioner
Justerbart output, Universalindgang
Antal output
1
Størrelse/dimension
3,72" L x 0,89" B x 2,95" H (94,5mm x 22,5mm x 75,0mm)
AC-spænding - Input
85 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CE, cULus, cURus, TUV
Spænding - Output 1
5V
Grundlæggende varenummer
Strøm - Output (maks.)
5A