SLP391M400H5P3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 8
Datablad
Similar
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 0
Datablad
På lager: 308
På lager: 0
På lager: 315
390 µF 400 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse - Snap-in 851mOhm 3000 timer @ 105°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SLP391M400H5P3
DigiKeys varenummer
338-1933-ND
Producenter
Producentens varenummer
SLP391M400H5P3
Beskrivelse
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP TH
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Levetid @ temp.
3000 timer @ 105°C
Mfr
Driftstemperatur
-25°C – 105°C
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
1,378" diam. (35,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
1,378" (35,00mm)
Tolerance
±20%
Monteringstype
Spænding - Nominel
400 V
Pakke/hus
Radial, Dåse - Snap-in
ESR (ækvivalent seriemodstand)
851mOhm