MLP113M050EB1A
DigiKeys varenummer
338-1193-ND
Producenter
Producentens varenummer
MLP113M050EB1A
Beskrivelse
CAP ALUM 11000UF 20% 50V FLATPAC
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
11000 µF 50 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer FlatPack, Flad 36mOhm 2000 timer @ 85°C
Kategori
Levetid @ temp.
2000 timer @ 85°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Lederafstand
1,000" (25,40mm)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
3,000" L x 1,750" B (76,20mm x 44,45mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,500" (12,70mm)
Tolerance
±20%
Monteringstype
Spænding - Nominel
50 V
Pakke/hus
FlatPack, Flad
ESR (ækvivalent seriemodstand)
36mOhm