MC22FF471G-TF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 0
Datablad
470 pF Mica Kondensatorer 1 kV 2220 (5750 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CDE Mica Chip Capacitors
Cornell Dubilier MC and MCN RF Capacitors | Digi-Key Daily
MC22FF471G-TF
DigiKeys varenummer
MC22FF471G-TF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MC22FF471G-TF
Beskrivelse
CAP MICA 470PF 2% 1KV 2220
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Kapacitans
470 pF
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Tolerance
±2%
Højde - Monteret (maks.)
0,157" (4,00mm)
Spænding - Nominel
1 kV