MC22FF152J-TF
DigiKeys varenummer
338-4455-2-ND - Tape & Reel (TR)
338-4455-1-ND - Afskåret tape (CT)
338-4455-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MC22FF152J-TF
Beskrivelse
CAP MICA 1500PF 5% 1KV 2220
Detaljeret beskrivelse
1500 pF Mica Kondensatorer 1 kV 2220 (5750 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans
1500 pF
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,157" (4,00mm)
Spænding - Nominel
1 kV