MC22FF121J-TF
DigiKeys varenummer
338-MC22FF121J-TFTR-ND - Tape & Reel (TR)
338-MC22FF121J-TFCT-ND - Afskåret tape (CT)
338-MC22FF121J-TFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MC22FF121J-TF
Beskrivelse
CAP MICA 120PF 5% 1KV 2220
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
120 pF Mica Kondensatorer 1 kV 2220 (5750 metrisk)
Kategori
Dielektrisk materiale
Mica
Producenter
Cornell Dubilier Knowles
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2220 (5750 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
RF, High Q, Lavt tab
Kapacitans
120 pF
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,157" (4,00mm)
Spænding - Nominel
1 kV