MC12FA680J-F kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 0
Datablad
68 pF Mica Kondensatorer 100 V 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CDE Mica Chip Capacitors
Cornell Dubilier MC and MCN RF Capacitors | Digi-Key Daily
MC12FA680J-F
DigiKeys varenummer
338-1115-ND
Producenter
Producentens varenummer
MC12FA680J-F
Beskrivelse
CAP MICA 68PF 5% 100V 1210
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Kapacitans
68 pF
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Spænding - Nominel
100 V