BLH335K701A052
DigiKeys varenummer
338-BLH335K701A052-ND
Producenter
Producentens varenummer
BLH335K701A052
Beskrivelse
DC LINK, THB, 85/85, AEC-Q200
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 µF Filmkondensatorer 700V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,260" L x 0,551" B (32,00mm x 14,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
1,134" (28,80mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±10%
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
700V
Applikationer
Automotive; DC-link, DC-filtrering
Dielektrisk materiale
Klassificeringer
AEC-Q200
ESR (ækvivalent seriemodstand)
26 mOhms
Funktioner
85C/85% fugtighed, THB, lav ESR, lav ESL, lang levetid