BLH306K801B104
DigiKeys varenummer
338-BLH306K801B104-ND
Producenter
Producentens varenummer
BLH306K801B104
Detaljeret beskrivelse
30 µF Filmkondensatorer 800V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial - 4 ledere
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Størrelse/dimension
2,264" L x 1,693" B (57,50mm x 43,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
1,772" (45,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
1,476" (37,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
800V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
4.5 mOhms
Funktioner
85C/85% fugtighed, THB, lav ESR, lav ESL, lang levetid