BLH105K102A022 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 0
Datablad
1 µF Filmkondensatorer 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Cornell Dubilier ALH/BLH Series Inverter Grade Capacitors
BLH105K102A022
DigiKeys varenummer
338-BLH105K102A022-ND
Producenter
Producentens varenummer
BLH105K102A022
Beskrivelse
DC LINK, THB, 85/85, AEC-Q200
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,260" L x 0,433" B (32,00mm x 11,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,819" (20,80mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±10%
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)
Applikationer
Automotive; DC-link, DC-filtrering
Dielektrisk materiale
Klassificeringer
AEC-Q200
ESR (ækvivalent seriemodstand)
45 mOhms
Funktioner
85C/85% fugtighed, THB, lav ESR, lav ESL, lang levetid