715P10354JA3
DigiKeys varenummer
338-4356-ND
Producenter
Producentens varenummer
715P10354JA3
Beskrivelse
CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF Filmkondensatorer 200V 400V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
715P10354JA3 Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,299" diam. x 0,701" L (7,60mm x 17,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,610" (15,50mm)
Tolerance
±5%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
200V
Lederafstand
0,500" (12,70mm)
Spændingsklassifikation - DC
400V