185822J100RAB-F | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | 185822J100RAB-F |
Beskrivelse | CAP FILM 8200PF 5% 100VDC RADIAL |
Producentens standard leveringstid | 30 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 8200 pF Filmkondensatorer 63V 100V Polyester, Metalliseret Radial |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | 185822J100RAB-F Modeller |
Kategori | Dielektrisk materiale |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Monteringstype Hulmontering |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) | Pakke/hus |
Varestatus Aktiv | Størrelse/dimension 0,283" L x 0,098" B (7,20mm x 2,50mm) |
Kapacitans | Højde - Monteret (maks.) 0,256" (6,50mm) |
Tolerance ±5% | Terminering PC-ben |
Spændingsklassifikation - AC 63V | Lederafstand 0,197" (5,00mm) |
Spændingsklassifikation - DC 100V | Applikationer Universal |